استعلام نرخ بيمه نامه عمر و پس انداز
برای مشاوره و دریافت جدول بیمه عمر کوثر فرم را تکمیل و ارسال کنید

چرا باید جدول محاسبه بیمه عمر کوثر تهیه کرد؟

باخرید بیمه عمر ضرر کرده‌اید؟ از محاسبات و سود و زیان بیمه عمر آگاه هستید؟ چه توجیهی برای خرید بیمه عمر وجود دارد؟ طبیعی است که این قبیل سؤالات به ذهن همه متقاضیان بیمه عمر برسد چون هیچ‌کس دوست ندارد در خرید چیزی متضرر شود. با توجه به طولانی بودن قرارداد بیمه عمر این نگرانی‌ها بیشتر نیز می‌شود. ما می‌خواهیم به بیمه‌گزار اطمینان خاطر بدهیم که قبل از خرید چطور می‌تواند با استفاده از استعلام و جدول محاسبه بیمه عمر کوثر از میزان سود و زیان بیمه عمر خود مطلع شود. ابتدا نگاهی به بیمه عمر کوثر می‌اندازیم تا زمان بررسی جدول بیمه عمر درک بهتری داشته باشیم.


مطلب مرتبط: بیمه عمر چیست؟


بیمه عمر کوثر، بیمه امروز و سرمایه فردا

 

درباره بیمه عمر و سرمایه‌گذاری کوثر

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری کوثر قراردادی است که بین بیمه‌گزار و بیمه‌گر یعنی شرکت بیمه کوثر بسته می‌شود و مطابق آن بیمه‌گزار متعهد می‌شود که سالانه، ماهانه و یا طی بازه‌های زمانی که تعیین می‌کند مبالغی را به عنوان حق بیمه پرداخت کند. تفاوت بیمه عمر با دیگر بیمه‌نامه‌ها در این است که حق بیمه‌های پرداختی در بیمه عمر، جمع شده و در پایان هر سال نیز از طرف بیمه کوثر به آن‌ها سود واریز می‌شود. با پایان مدت قرارداد، مجموع حق بیمه‌های پرداختی به همراه سود بیمه عمر به بیمه‌گزار پرداخت می‌شود. در کنار سرمایه‌گذاری، بیمه‌گزار پوشش فوت نیز دارد؛ یعنی اگر در طول مدت قرارداد فوت کند، بیمه عمر کوثر مبلغی معادل 120 برابر حق بیمه پرداختی سالانه به ذی‌نفع و یا خانواده او، خسارت یا سرمایه فوت پرداخت می‌کند. همچنین اگر بیمه‌گزار بنا به نیازش می‌تواند در زمان خرید بیمه عمر درخواست استفاده از دیگر پوشش‌های آن را نیز ارایه دهد. در جدول محاسبه بیمه عمر کوثر تعداد پوشش‌های درخواستی بیمه‌گزار به همراه کیفیت و مبالغ پرداختی به تفکیک هر سال از بیمه عمر را خواهید دید.

بیمه عمر کوثر به بیمه‌گزار این فرصت را می‌دهد که با حق بیمه‌های پرداختی یک سرمایه‌گذاری بلندمدت داشته باشد و در عین حال از مزایای بیمه عمر نیز استفاده کند.


درباره استعلام بیمه عمر کوثر

 

نحوه استعلام جدول محاسبه بیمه عمر کوثر

برای به دست آوردن جدول محاسبه بیمه عمر کوثر باید ابتدا استعلام بیمه عمر را انجام دهید. شما میتوانید با پر کردن فرم استعلام در بالای صفحه در اسرع وقت جدول  و مشاوره بیمه عمر را طبق نیاز و توان پرداخت خود از نمایندگی ما دریافت کنید.

حتماً قبل از اقدام برای خرید بیمه‌نامه، استعلام بیمه عمر بگیرید تا بتوانید اصلاحات لازم را انجام داده و از سود و مزایای بیمه‌ای بیشتری استفاده کنید.اطلاعات مؤثر در جدول محاسبه بیمه عمر کوثر

 

اطلاعات موثر در محاسبه جدول بیمه عمر کوثر

در زمان استعلام و یا خرید بیمه عمر این اطلاعات توسط بیمه کوثر از بیمه‌گزار خواسته می‌شود که هر جوابی به آن‌ها می‌تواند در نتیجه جدول محاسبه بیمه عمر کوثر تأثیرات مهمی بگذارد.

بیمه‌گزار و یا بیمه‌شده: سن عاملی است که حتی در پذیرش درخواست بیمه عمر نیز مؤثر است. افراد بالای 65 سال نمی‌توانند درخواست بیمه عمر بدهند و همچنین مجموع سن بیمه‌گزار با طول مدت قرارداد نباید بیشتر از 70 سال شود. همچنین امکان استفاده از پوشش‌های تکمیلی شرایط مخصوص به خود را دارد که بهتر است بیمه‌گزار قبل از درخواست نسبت به آن آگاه شود.

مدت بیمه‌نامه: قرارداد بیمه عمر طولانی‌مدت است و بیمه‌گزار حق انتخاب دارد که مدت قرارداد چقدر باشد. حداقل زمان برای بیمه عمر 5 سال و بیشترین مدت‌زمان قرارداد بیمه عمر 30 سال است.


مطلب مرتبط: روش‌های پرداخت بیمه عمر کوثر و راحتی در پرداخت


نحوه محاسبه بیمه عمر کوثر

 

مهم‌ترین بخش فرم بیمه عمر مربوط به اطلاعاتی است که بر اساس آن بیمه عمر شما تنظیم می‌شود و شامل اطلاعات مالی بیمه‌نامه، پوشش اصلی و پوشش‌های تکمیلی بیمه عمر است که باید تعداد و کیفیت دقیق هریک را مشخص کنید. علاوه بر سن و مدت‌زمان بیمه عمر، اطلاعات مهم دیگری که باید در فرم استعلام بیمه عمر کوثر به آن پاسخ دهید به شرح زیر است:

 • روش پرداخت حق بیمه: پرداخت حق بیمه به صورت سالانه معمولاً نه تنها در بیمه کوثر که در دیگر شرکت‌های بیمه نیز شامل سود بیشتری می‌شود.
 • ضریب افزایش حق بیمه
 • مبلغ حق بیمه
 • ضریب افزایش حق بیمه
 • سرمایه بیمه عمر
 • ضریب افزایش سرمایه بیمه عمر
 • مبلغ سپرده سرمایه اولیه
 • پوشش معافیت بیمه‌گزار از پرداخت حق بیمه.
 • سرمایه فوت در اثر حادثه: که می‌توانید ضریب آن را از 1 تا 3 برابر سرمایه فوت عادی مشخص کنید.
 • پوشش سرمایه نقص عضو

به اطلاعات خواسته شده در فرم استعلام بیمه عمر پاسخ دقیق بدهید، هرچه پاسخ‌های دقیق‌تر بدهید جدول بیمه عمر دقیق‌تری به دست می‌آید.

تعیین هرکدام از این موارد مستقیماً در جدول محاسبه بیمه عمر تأثیر می‌گذارد.

نحوه استعلام جدول محاسبه بیمه عمر کوثر


در جدول محاسبه بیمه عمر کوثر چه مواردی را مشاهده می‌کنید؟

 

در جدول محاسبه بیمه عمر کوثر چه مواردی را مشاهده می‌کنید؟

در جدول بیمه عمر کوثر همه اطلاعات مالی بیمه‌گزار به تفکیک هر سال از بیمه عمر درج شده است. بیمه‌گزار بر اساس این جدول قبل از خرید از وضعیت مالی بیمه‌نامه خود در سال‌های مختلف مطلع می‌شود و می‌تواند اصلاحات لازم را انجام داده و بنا بر این با دقت و رضایت بیشتری بیمه عمر خود را خریداری کند. در جدول بیمه عمر کوثر موارد زیر را می‌توانید مشاهده کنید.

 • سال بیمه‌ای که در اصل مدت قرارداد شما است.
 • سن بیمه‌گزار و سن بیمه‌شده
 • مبلغ قسط یا حق بیمه پرداختی
 • حق بیمه پرداختی سالانه که شامل مجموع حق بیمه‌های پرداختی در طول یک سال از بیمه عمر است.
 • تجمیع پرداختی سالانه
 • فوت به هر علت یا فوت عادی در جدول محاسبه بیمه عمر کوثر همان سرمایه فوتی است که در صورت فوت بیمه‌گزار به ذی‌نفع او پرداخت می‌شود.
 • فوت به علت حادثه همان سرمایه فوت در اثر حادثه است و می‌تواند تا 3 برابر سرمایه فوت عادی باشد و چنانچه بیمه‌گزار فوت کند به ذی‌نفع او پرداخت خواهد شد. که در جدول محاسبه بیمه عمر می‌توانید مقدار دقیق آن را در هر سال از بیمه عمر مشاهده کنید.
 • نقص عضو به علت حادثه مقدار سرمایه نقص عضو را نشان می‌دهد که اگر بیمه‌گزار آن را انتخاب کرده باشد مقدار دقیق آن در این ستون را خواهد دید.
 • امراض خاص مقدار سرمایه امراض خاص تا 30 % از سرمایه فوت و تا سقف 50 میلیون تومان است و مقدار آن در این ستون از جدول بیمه عمر کوثر دیده می‌شود.
 • سود عادی مقدار سود تضمین‌شده‌ای است که حتماً توسط بیمه عمر کوثر به شما پرداخت خواهد شد. پرداختی بیمه عمر به بیمه‌گزار در پایان قرارداد شامل سود عادی، سود حاصل از مشارکت و حق بیمه‌های پرداختی است.

جدول محاسبه بیمه عمر کوثر صورتحسابی است که تمام جزییات مالی و پوشش‌های بیمه عمر در هر سال را به بیمه‌گزار نشان می‌دهد.

بیمه‌گزار حق انتخاب دارد که اندوخته بیمه‌نامه خود را به صورت مستمری و یا یکجا دریافت کند. اگر بخواهد اندوخته بیمه عمر را به صورت مستمری دریافت کند در پایان جدول محاسبه بیمه عمر کوثر، مبلغ سالانه‌ای که به عنوان مستمری دریافت می‌کند به وی نشان داده می‌شود.

در جدول محاسبه بیمه عمر کوثر چه مواردی را مشاهده می‌کنید؟

 • زنجان_شهرستان طارم_بلوار ولیعصر
 • تلفن : 09128992016_02432863500
 • ایمیل : info@kinszanjan.ir
×

سلام

سپاس از اعتماد شما

 

× گفتگو با ما