بیمه‌نامه حامی بازنشستگان صادر شد

با امضا قرارداد سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح و بیمه کوثر

بیمه‌نامه حامی بازنشستگان صادر شد

رییس سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح و مدیرعامل شرکت بیمه کوثر، قرارداد بیمه‌نامه حامی بازنشستگان را با هدف افزایش خدمت‌رسانی و حمایت حقوقی از جامعه هدف، در ایام ا… دهه فجر و هم‌زمان با ولادت حضرت زهرا(س) امضا کردند.

به گزارش روابط‌عمومی بیمه کوثر، رییس سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح و مدیرعامل بیمه کوثر این قراداد را به منظور ارتقای منزلت و کرامت بازنشستگان نیروهای مسلح امضا کردند.
در این مراسم رییس سازمان بازنشستگی با بیان اینکه مسئولان ساتا و سابا ارایه خدمات بیمه‌ای به پیشکسوتان نیروهای مسلح را سرلوحه فعالیت‌های این سازمان قرار داده‌اند، خاطرنشان‌کرد: تاکنون با همکاری شرکت بیمه کوثر بیمه‌نامه‎‌های مختلقی برای بازنشستگان نیروهای مسلح صادر شده است.
سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدرضا گودرزی از ارایه این بیمه‌نامه به صورت رایگان به بازنشستگان خبرداد و اظهار کرد: حق‌بیمه این بیمه‌نامه از سوی بیمه کوثر و ساتا پرداخت شده است.
وی با اشاره به اینکه براساس این بیمه‌نامه خدمات مشاوره حقوقی حضوری و غیرحضوری به بیمه‌شدگان ارایه می‌شود، افزود: تمامی دعاوی اعم از حقوقی، کیفری، ثبتی و غیره تحت‌پوشش این بیمه‌نامه قرار دارد.
در این مراسم مدیرعامل بیمه کوثر نیز ضمن با تاکید بر ارتقای منزلت و معیشت بازنشستگان نیروهای مسلح، گفت: ارایه خدمات به پیشکسوتان نیروهای مسلح که سال‌ها برای انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مجاهدانه و خالصانه جهاد و تلاش کردند افتخار بزرگی برای این مجموعه است.
مجید مشعلچی فیروزآبادی با اشاره به اینکه بیمه‌نامه حامی در راستای تحول سند قضایی کشور؛ پیشگیری از جرم و تشکیل پرونده‌های قضایی صادر شده است، بیان کرد: سعی داریم با همکاری معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه با فرهنگ‌سازی همگانی و گسترش این پوشش بیمه‌ای در میان آحاد جامعه از تشکیل پرونده‌های قضایی جلوگیری کنیم.
وی تصریح‌کرد: رایگان بودن این بیمه‌نامه، ارایه خدمات به صورت غیرحضوری و نیز بهره‌مندی از شبکه وکلا در سراسر کشور از جمله ویژگی‌های این بیمه‌نامه است.
مدیرعامل بیمه کوثر با بیان اینکه ارایه خدمات حقوقی به پیشکسوتان از 22بمهن‌ماه آغاز می‌شود، گفت: پیشکسوتان با مراجعه به تارنمای شرکت بیمه کوثر به نشانیwww.kins.ir و ثبت درخواست خود می‌توانند از مزایای این بیمه‌نامه بهره‌مند شوند.
مجید مشعلچی فیروزآبادی افزود: پس از گذشت دو ساعت از ثبت درخواست، وکیل شرکت با فرد متقاضی صحبت و راهکارهای لازم را برای حل مشکل وی پیشنهاد می‌کند.
وی درخصوص دریافت خدمات به صورت غیرحضوری گفت: متقاضیان با مراجعه به سرپرستی‌های بیمه کوثر در سراسر کشور و دریافت معرفی‌نامه می‌توانند با کارت ملی از شبکه وکلای طرف قرارداد شرکت خدمات مشاوره‌ای دریافت کنند یا با دردست داشتن این مدارک از خدمات مشاوره‌ای وکیل معتمد خود بهره‌مند شوند.

مصطفی

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
×

سلام

سپاس از اعتماد شما

 

× گفتگو با ما